WR12X4700FTL
MFR.Part #
WR12X4700FTL
JLCPCB Part #
C168546
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS