WR12X45R3FTL
MFR.Part #
WR12X45R3FTL
JLCPCB Part #
C424805
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS