WR12X4532FTL
MFR.Part #
WR12X4532FTL
JLCPCB Part #
C368260
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS