WR12X43R2FTL
MFR.Part #
WR12X43R2FTL
JLCPCB Part #
C368258
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS