WR12X4303FTL
MFR.Part #
WR12X4303FTL
JLCPCB Part #
C171100
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS