WR12X4123FTL
MFR.Part #
WR12X4123FTL
JLCPCB Part #
C424803
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS