WR12X39R0FTLV
MFR.Part #
WR12X39R0FTLV
JLCPCB Part #
C305322
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39Ω ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS