WR12X3922FTL
MFR.Part #
WR12X3922FTL
JLCPCB Part #
C396176
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS