WR12X33R0FTLJ
MFR.Part #
WR12X33R0FTLJ
JLCPCB Part #
C305321
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33Ω ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS