WR12X33R0FTL
MFR.Part #
WR12X33R0FTL
JLCPCB Part #
C171086
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS