WR12X302JTL
MFR.Part #
WR12X302JTL
JLCPCB Part #
C168577
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS