WR12X3002FTL
MFR.Part #
WR12X3002FTL
JLCPCB Part #
C171081
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS