WR12X2R00FTL
MFR.Part #
WR12X2R00FTL
JLCPCB Part #
C2612701
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS