WR12X2871FTL
MFR.Part #
WR12X2871FTL
JLCPCB Part #
C368206
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS