WR12X2550FTL
MFR.Part #
WR12X2550FTL
JLCPCB Part #
C368196
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 255Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS