WR12X24R9FTL
MFR.Part #
WR12X24R9FTL
JLCPCB Part #
C368195
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.9Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS