WR12X2323FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12X2323FTL
JLCPCB Part #
C368187
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 232kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS