WR12X225JTL
MFR.Part #
WR12X225JTL
JLCPCB Part #
C171156
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS