WR12X2213FTL
MFR.Part #
WR12X2213FTL
JLCPCB Part #
C368181
Description
-55℃~+155℃ 200V 221kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS