WR12X2202FTL
MFR.Part #
WR12X2202FTL
JLCPCB Part #
C168528
Description
-55℃~+155℃ 200V 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS