WR12X2200FTL
MFR.Part #
WR12X2200FTL
JLCPCB Part #
C168527
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS