WR12X20R5FTL
MFR.Part #
WR12X20R5FTL
JLCPCB Part #
C368171
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS