WR12X1R3JTL
MFR.Part #
WR12X1R3JTL
JLCPCB Part #
C368167
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS