WR12X1873FTL
MFR.Part #
WR12X1873FTL
JLCPCB Part #
C2612768
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS