WR12X1782FTL
MFR.Part #
WR12X1782FTL
JLCPCB Part #
C368155
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS