WR12X1651FTL
MFR.Part #
WR12X1651FTL
JLCPCB Part #
C368146
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS