WR12X1623FTL
MFR.Part #
WR12X1623FTL
JLCPCB Part #
C2894214
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS