WR12X1621FTL
MFR.Part #
WR12X1621FTL
JLCPCB Part #
C2612743
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS