WR12X1620FTL
MFR.Part #
WR12X1620FTL
JLCPCB Part #
C368143
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS