WR12X160JTL
MFR.Part #
WR12X160JTL
JLCPCB Part #
C335001
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS