WR12X15R4FTL
MFR.Part #
WR12X15R4FTL
JLCPCB Part #
C2612869
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS