WR12X1583FTL
MFR.Part #
WR12X1583FTL
JLCPCB Part #
C2612608
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS