WR12X1542FTL
MFR.Part #
WR12X1542FTL
JLCPCB Part #
C368139
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS