WR12X1540FTL
MFR.Part #
WR12X1540FTL
JLCPCB Part #
C368137
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS