WR12X1501FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12X1501FTL
JLCPCB Part #
C168515
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS