WR12X14R3FTL
MFR.Part #
WR12X14R3FTL
JLCPCB Part #
C424796
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS