WR12X1433FTL
MFR.Part #
WR12X1433FTL
JLCPCB Part #
C368132
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS