WR12X1431FTL
MFR.Part #
WR12X1431FTL
JLCPCB Part #
C2612626
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS