WR12X1273FTL
MFR.Part #
WR12X1273FTL
JLCPCB Part #
C368120
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS