WR12X1241FTL
MFR.Part #
WR12X1241FTL
JLCPCB Part #
C368117
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS