WR12X121JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12X121JTL
JLCPCB Part #
C168561
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS