WR12X1212FTL
MFR.Part #
WR12X1212FTL
JLCPCB Part #
C4353704
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS