WR12X1101FTL
MFR.Part #
WR12X1101FTL
JLCPCB Part #
C171046
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS