WR12X1005FTL
MFR.Part #
WR12X1005FTL
JLCPCB Part #
C2612635
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS