WR12X1000FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12X1000FTL
JLCPCB Part #
C164019
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS