WR12W6R49FTL
MFR.Part #
WR12W6R49FTL
JLCPCB Part #
C2612834
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS