WR12W6654FTL
MFR.Part #
WR12W6654FTL
JLCPCB Part #
C368085
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.65MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS