WR12W5R62FTL
MFR.Part #
WR12W5R62FTL
JLCPCB Part #
C2612849
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 5.62Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS