WR12W5R11FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12W5R11FTL
JLCPCB Part #
C368079
Package
1206
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS