WR12W5904FTL
MFR.Part #
WR12W5904FTL
JLCPCB Part #
C2612859
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS